Zmierz się z Thunderfistem

Jeśli jesteś fanem automatów wrzutowych, ale masz już naprawdę dość nudnych, standardowych gier i miałbyś ochotę pograć w coś bardziej egzotycznego, proponujemy, abyś spróbował swoich sił w Thunderfist online. To egzotyczny, jedyny w swoim rodzaju automat tematyczny, w którym ukrywają się piękne wojowniczki, smoki, groźny czarodziej i asasyni, a symbole 10, Q, A, K, J zbudowano z bambusa.

Thunderfist potrafi oczarować wyjątkowymi animacjami oraz efektowną ścieżką dźwiękową, jednak ma do zaoferowania znacznie więcej. Dużą zaletą tej gry jest postać groźnego czarnoksiężnika, która czasem zajmuje całą kolumnę – jeśli uda nam się go wylosować, otrzymamy mnożnik wygranej. Natomiast symbol smoka odgrywa rolę scattera, czyli daje nam do dwudziestu darmowych spinów. Najniższa wartość zakładu w grze to 1.25 PLN, a najwyższa – 500 PLN. Warto także zauważyć, że tylko tutaj, mamy do dyspozycji aż 243 kombinacje stawek – dzięki temu mamy większą szansę na wygranie nagrody.

Automat Thunderfist znajduje się w ofercie większości amerykańskich kasyn, niemniej można go spotkać również w kilku polskojęzycznych kasynach, chociażby tu: https://admiralspot.com/pl/, dlatego jeśli masz ochotę przekonać się czy przyniesie ci on szczęście, zachęcamy do gry!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *