Apetyczny slot: Big Chef

Kasyna online mają w swojej ofercie mnóstwo egzotycznych slotów, ale Big Chef to jedyny automat, który potrafi tak dobrze rozbudzić apetyt. Jest to rzecz jasna gra tematyczna imitująca klimat kuchni wielkiego szefa kuchni. To doskonała propozycja dla pasjonatów wypieków, a tych mamy chyba w naszym kraju całkiem dużo, o czym świadczy oglądalność telewizyjnych programów stricte kulinarnych takich jak „NIEnaŻARTY”, „Ugotowani”, „Wiem, co jem” czy „Smakuj świat z Pascalem”.

Najważniejsza rzecz, która zwraca uwagę w slocie Big Chef, to wyjątkowo ładna i elegancka oprawa graficzna oraz ścieżka dźwiękowa stylizowana na typowy gwar restauracji. Symbole znajdujące się na bębnach to między innymi smakowite potrawy (stek, indyk, zupa pomidorowa, crème brûlée, homar) oraz pracownicy restauracji (kucharz, sprzątacz, kelner). Symbolem scatter jest pokrywa kucharska, a symbolem Wild napis Big Chef – gdy na nie trafimy, dostaniemy darmowe losowania bębna. Big Chef oferuje jedynie 15 linii wypłat, ale za to najwyższa nagroda, jaką możemy wygrać w tym automacie, wynosi prawie 80 tysięcy.

Automat Big Chef udostępniają niemal wszystkie kasyna online, co świadczy o dużej popularności tej gry. Ty również powinieneś spróbować szczęścia w Big Chef, nawet jeśli nie jesteś miłośnikiem gotowania.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *