Gra automatowa Gonzo’s Quest

Net Entertainment (znany również jako NetEnt) to szwedzki producent tworzący gry automatowe, który ma w ofercie chociażby takie automaty jak Halloweenies, Winning Wizard, Magic Portals, Bell Wizard, Victorian Villain czy Bush Telegraph. W ofercie Net Entertainment mogą znaleźć coś dla siebie nie tylko pasjonaci turystyki, ale także entuzjaści różnego rodzaju filmów czy tematów kulinarnych. Tym razem ze stajni tego producenta wyszedł slot Gonzo’s Quest, niespodzianka dla entuzjastów przygody.

Gonzo’s Quest to egzotyczny slot, który zdążył już zdobyć miano klasyka. Odgrywamy tu rolę tytułowego Gonzo, hiszpańskiego konkwistadora szukającego złota, i razem z nim wyruszamy do baśniowego El Dorado. Największe zalety Gonzo’s Quest to unikalne lawinowe bębny, niezwykłe ornamenty nadające grze orientalnego klimatu i przede wszystkim atrakcyjne bonusy. Wśród tych ostatnich warto zwrócić uwagę na przykład na multipliery (rosnące z każdym zwycięstwem mnożniki nagród) oraz Free Falls (gratisowe spiny).

Slot Gonzo’s Quest oferuje dwadzieścia kombinacji stawek, a najwyższa możliwa wysokość zakładu wynosi ok. tysiąc złotych. Nie ma tutaj tylko funkcji gamble, czyli gratisowej rozgrywki. Zamiast tego, inaczej niż w innych slotach, co daje nam dużą szansę wygrać jeszcze raz.

Czy naszemu konkwistadorowi uda się trafić do baśniowego El Dorado? To zależy od Ciebie! Jeśli chciałbyś razem z nim poszukać skarbów, zarejestruj się w kasynie online i dołącz do Gonzo w jego wyprawie!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *