Automat z bohaterami serialu „South Park”

Stan, Kyle, Kenny i Cartman, nasi ulubieńcy z serialu „South Park”, powracają w odsłonie slotowej. To z pewnością wielka gratka dla wszystkich fanów „Miasteczka South Park”, ale również warta uwagi propozycja dla tych, którzy nie znają tej animacji. Slot, tak jak serial, pokazuje przygody kilku przyjaciół z fikcyjnego miasta w Górach Skalistych.

Głównym tematem slotu jest walka czwórki przyjaciół z ich odwiecznym wrogiem, Profesorem Chaosem, jego świtą i chomikami. Poza Cartmanem, Kyle’m, Kenny’m i Stanem na bębnach pojawiają się również litery K, J, A, Q oraz liczba 10. Każdy z czwórki bohaterów ma swoją własną mini-funkcję bonusową – do dyspozycji mamy np. Stan`s Multiplying Re-Spin, Kyle’s Overlay Wilds, Kenny`s Multiplier czy Cartman`s Stacked Wilds. Po trafieniu minimum 3 symboli Bonus aktywuje się Epic Bonus Spins, czyli dodatkowa rozgrywka, w której dochodzi do ostatecznego starcia między Mintberry Crunch a Profesorem Chaosem i jego świtą.

Automat South Park posiada dwadzieścia linii płatności oraz 10 różnych poziomów gry. Gracze mają też możliwość wartość zakładów, przy czym najniższy zakład wynosi 1 zł, zaś maksymalny – 100€.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *