Slot mobilny – Dazzle Me

NetEnt, szwedzka firma tworząca najpopularniejsze gry slotowe, wypuściła na rynek nowy tytuł: Dazzle Me. To unikatowa, innowacyjna pod wieloma względami gra przeznaczona przede wszystkim na urządzenia mobilne. Jak twierdzi prezes Net Entertainment, to właśnie smartfony i tablety są przyszłością automatów slotowych.

W Dazzle Me do dyspozycji gracza jest pięć bębnów i 76 linii wygrywających, czyli całkiem sporo. Każdy zakład może wynieść maksymalnie 400 funtów. Gra posiada klasyczne oznaczenia: kamienie i diamenty o różnych kształtach i kolorach, symbol wild, który zastępuje dowolne symbole, a także scatter, który generuje bonusowe spiny.

Bonusy są główną zaletą Dazzle Me. Poza wymienionymi wcześniej symbolami wild i scatter, automat posiada również Dazzling Wild Reels. Może się on pojawić w losowym rozgrywki i zastąpić diamenty na jednym z bębnów symbolami wild, co gwarantuje wygraną. Jedyną wadą Dazzle Me jest niezbyt zaawansowana szata graficzna, która nie każdemu może przypaść do gustu.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *