Rodzaje promocji dla graczy

Wiele portali z automatami one-armed bandit, aby zachęcić ludzi do gry, oferuje atrakcyjne promocje, tak zwane tzw. bonusy. W dzisiejszym wpisie przedstawiamy parę najczęściej spotykanych typów bonusów. Być może któryś z nich Was zainteresuje.

Najciekawszy rodzaj bonusu to bonus od pierwszego depozytu. Jest to premia finansowa przyznawana graczowi po pierwszym zasileniu konta. Zwykle wysokość tego bonusu wyrażana jest jako procent pierwszej wpłaty, ma on również maksymalne ograniczenie. Ta promocja adresowana jest do osób, które jeszcze nie zarejestrowały konta w danym serwisie. Bonus powitalny można odebrać nie więcej niż raz.

Kolejnym popularnym bonusem jest bonus VIP. Zwykle są to punkty, które można wydać na dowolnie wybrany cel, na przykład zakup upominków i wejściówek na imprezy czy opiekę profesjonalnego managera. Ta oferta adresowana jest oczywiście do doświadczonych graczy, którzy często grają na automatach. Inne warte uwagi promocje to m.in.: bonusy reload (od każdej wpłaty na konto) i freebet (darmowe gry).

Najlepsze bonusy oferują: Quasar Gaming, PlayMillion, EuroGrand i AdmiralSpot.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *