Gra Thunderstruck II

Thunderstruck II jest następcą sławetnego Thunderstruck I, który zdobył duże grono fanów na całym świecie dekadę wcześniej. Jego bohaterowie to Thor, nordycki bóg burz, Loki, jego brat, i Odin, ojciec, którzy razem strzegą skarbów Walkirii.

Unowocześniony Thunderstruck to m.in. unikalne animacje, eteryczna muzyka, pięć slotów i 243 zwycięskie kombinacje (maksymalna kombinacja daje graczowi 200 400 monet). Gra posiada również mnóstwo atrakcyjnych bonusów, w tym między innymi opcję Wild Storm czy młotek punktowy – kilka takich symboli dają premię. Po odblokowaniu każdego z dodatków użytkownik może skorzystać z The Great Hall of Spins.

W Thunderstruck II możesz zagrać nie tylko na notebooku, ale też na, tablecie i smartfonie. Gra dostępna jest za darmo na paru zagranicznych stronach www oferujących gry automatowe online. Największą jak dotąd zwyciężczynią Thunderstruck II okazała się Kirsty z Anglii, która postawiła kilka funtów, a wygrała równowartość 135 200 zł! A nuż kolejna tak wysoka wygrana należeć będzie do Ciebie?

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *